Najava – Memorijalni međunarodni turnir ‘Vukovarski branitelji’ U14

U Vukovaru će se od 25. do 28. travnja 2019. godine održati 17. tradicionalan memorijalni turnir ‘Vukovarski branitelji’ na kojem će se uz juniore iz domovine, momčadi hrvatskih nogometnih klubova: NK Hrv. Dragovoljac Zagreb, HNK Rijeka, GNK Dinamo Zagreb, NK Lokomotiva Zagreb, NK Slaven Belupo Koprivnica, NK Rudeš Zagreb, NK Istra Pula, HNK Hajduk Split, NK Inter Zaprešić, HNK Gorica V. Gorica, HNK Osijek, HNK  Cibalia VinkovciHNK Vukovar natjecati i mladi Hrvati iz iseljeništva – Sjeverne Amerike, Njemačke, Austrije, Švedske i Švicarske.

Uz natjecanja, mladi će nogometaši, kao i dosadašnjih godina obići značajna mjesta u Gradu Vukovaru.

                        PROGRAM  OTVARANJA  TURNIRA

SASTAV SKUPINA I RASPORED NATJECANJA:

 

SKUPINA  A                                                                   SKUPINA B

NK  „ OSIJEK“  OSIJEK                                   HSK  NJEMAČKA

HNK „CIBALIA“ VINKOVCI                            HNK „ HAJDUK“ SPLIT

HNK „VUKOVAR 1991 „ VUKOVAR              NK „ INTER „ ZAPREŠIĆ

NK „LOKOMOTIVA „ ZAGREB                      HNK „ GORICA“ V. GORICA

HRVATA SJEVERNA AMERIKA   

        SKUPINA  C                                                          SKUPINA  D 

HNK RIJEKA                                                  GNK DINAMO  ZAGREB

HRVATA AUSTRIJA                                      S. HRVATA ŠVICARSKA I ŠVEDSKA

NK “SL. BELUPO“ KOPRIVNICA                 NK „ISTRA 1961„ PULA

NK „RUDEŠ„ ZAGREB                                 NK HRV. DRAGOVOLJAC ZAGREB

          SKUPINA  A                                                         SKUPINA  B    

     STADION B. NASELJE                                        IGRALIŠTE  HNK RADNIČKI

 1. KOLO  25.04.2019. ČETVRTAK                    1. KOLO  26.04.2019 . PETAK

09,30  CIBALIA – VUKOVAR                              09,00  HSK  – INTER

10,45  OSIJEK – S. AMERIKA                            10,15  HAJDUK – GORICA

2. KOLO  25.04 2019  ČETVRTAK                   2.KOLO 26.04 2019  PETAK 

16,00  OSIJEK – VUKOVAR                             16,15 HSK – GORICA

17,15  CIBALIA – LOKOMOTIVA                   17,15 HAJDUK –  INTER

 3. KOLO  26.04.2019  PETAK                              3.KOLO 27.04.2019   SUBOTA

09.00 CIBALIA – S. AMERIKA                        09.00 HSK  – HAJDUK

10.15  VUKOVAR – LOKOMOTIVA               10.15 INTER – GORICA

                SKUPINA  A 

  1. KOLO  27.04.2019  PETAK

16.15  OSIJEK – LOKOMOTIVA

17.30  VUKOVAR – S. AMERIKA

  1. KOLO  28.04.2019  SUBOTA 

09.00  LOKOMOTIVA – S. AMERIKA

10.15  OSIJEK – CIBALIA

       SKUPINA  C                                                                 SKUPINA  D           

STADION HNK MITNICA                                        STADION IVAN  BARUN    

        VUKOVAR                                                                          BOGDANOVCI

1.KOLO 26.04 2019  PETAK                                         1. KOLO  26.04.2019 PETAK         

09,00  RIJEKA – SL. BELUPO                                 09,00  DINAMO – ISTRA

10.15  S. AUSTRIJE – RUDEŠ                                  10,15  S. ŠVIC-ŠVED –  HRV. DRAGOVOLJAC

  1. KOLO 26.04.2019 PETAK                                       2. KOLO 26.04.2019 PETAL

16,15  RIJEKA – RUDEŠ                                         16,15  DINAMO – HRV. DRAGOVOLJAC

17,30  S. AUSTRIJA- SL. BELUPO                       17,30  S. ŠVIC- ŠVED  –   ISTRA

 3.KOLO  27.04.2019  SUBOTA                                    3. KOLO  27.04.2019  SUBOTA

09,00  RIJEKA – S. AUSTRIJA                                09,00  ISTRA – HRV. DRAGOVOLJAC

10,15  SL. BELUPO  – RUDEŠ                                  10,15   DINAMO – S. ŠVICARSKA ŠVEDSKA

 ZAVRŠNICA NATJECANJA 

27.04.2019  SUBOTA  16.15   STADION   B. NASELJE 

PRVA POLUFINALNA UTAKMICA         (A1 – B1)

27.04.2019   SUBOTA  17.30 

DRUGA POLUFINALNA  UTAKMICA    (C1 – D1)

28.04.2019  NEDJELJA  STADION   B. NASELJE

09.00  UTAKMICA ZA 3. MJESTO

10.30   UTAKMICA ZA 1. MJESTO

Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada.

SPREMNI ZA VUKOVAR 💪🏻💪🏻💪🏻

Gepostet von Cro Football, Switzerland am Donnerstag, 14. März 2019

Autor


Ruža Studer
Više o autoru