[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-356e9zd’]
[av_heading heading=’Najava – Memorijalni međunarodni turnir ‘Vukovarski branitelji’ U14 ‘ tag=’h3′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=” custom_font=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jto66mkj’ admin_preview_bg=”][/av_heading]
[/av_one_full]
[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=” src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-2h3akjt’]
[av_image src=’https://moja-domovina.net/wp-content/uploads/2019/03/30848873_1446805718759185_57503873225545432_o.jpg’ attachment=’21706′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=’lightbox’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-jto6jfcc’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]
[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’5px’ margin_sync=’true’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=” src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-27c2ysp’]
[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jto6rkjs’ admin_preview_bg=”]
U Vukovaru će se od 25. do 28. travnja 2019. godine održati 17. tradicionalan memorijalni turnir ‘Vukovarski branitelji’ na kojem će se uz juniore iz domovine, momčadi hrvatskih nogometnih klubova: NK Hrv. Dragovoljac Zagreb, HNK Rijeka, GNK Dinamo Zagreb, NK Lokomotiva Zagreb, NK Slaven Belupo Koprivnica, NK Rudeš Zagreb, NK Istra Pula, HNK Hajduk Split, NK Inter Zaprešić, HNK Gorica V. Gorica, HNK Osijek, HNK Cibalia Vinkovci, HNK Vukovar natjecati i mladi Hrvati iz iseljeništva – Sjeverne Amerike, Njemačke, Austrije, Švedske i Švicarske.
Uz natjecanja, mladi će nogometaši, kao i dosadašnjih godina obići značajna mjesta u Gradu Vukovaru.
PROGRAM OTVARANJA TURNIRA
SASTAV SKUPINA I RASPORED NATJECANJA:
SKUPINA A SKUPINA B
NK „ OSIJEK“ OSIJEK HSK NJEMAČKA
HNK „CIBALIA“ VINKOVCI HNK „ HAJDUK“ SPLIT
HNK „VUKOVAR 1991 „ VUKOVAR NK „ INTER „ ZAPREŠIĆ
NK „LOKOMOTIVA „ ZAGREB HNK „ GORICA“ V. GORICA
HRVATA SJEVERNA AMERIKA
SKUPINA C SKUPINA D
HNK RIJEKA GNK DINAMO ZAGREB
HRVATA AUSTRIJA S. HRVATA ŠVICARSKA I ŠVEDSKA
NK “SL. BELUPO“ KOPRIVNICA NK „ISTRA 1961„ PULA
NK „RUDEŠ„ ZAGREB NK HRV. DRAGOVOLJAC ZAGREB
SKUPINA A SKUPINA B
STADION B. NASELJE IGRALIŠTE HNK RADNIČKI
1. KOLO 25.04.2019. ČETVRTAK 1. KOLO 26.04.2019 . PETAK
09,30 CIBALIA – VUKOVAR 09,00 HSK – INTER
10,45 OSIJEK – S. AMERIKA 10,15 HAJDUK – GORICA
2. KOLO 25.04 2019 ČETVRTAK 2.KOLO 26.04 2019 PETAK
16,00 OSIJEK – VUKOVAR 16,15 HSK – GORICA
17,15 CIBALIA – LOKOMOTIVA 17,15 HAJDUK – INTER
3. KOLO 26.04.2019 PETAK 3.KOLO 27.04.2019 SUBOTA
09.00 CIBALIA – S. AMERIKA 09.00 HSK – HAJDUK
10.15 VUKOVAR – LOKOMOTIVA 10.15 INTER – GORICA
SKUPINA A
- KOLO 27.04.2019 PETAK
16.15 OSIJEK – LOKOMOTIVA
17.30 VUKOVAR – S. AMERIKA
- KOLO 28.04.2019 SUBOTA
09.00 LOKOMOTIVA – S. AMERIKA
10.15 OSIJEK – CIBALIA
SKUPINA C SKUPINA D
STADION HNK MITNICA STADION IVAN BARUN
VUKOVAR BOGDANOVCI
1.KOLO 26.04 2019 PETAK 1. KOLO 26.04.2019 PETAK
09,00 RIJEKA – SL. BELUPO 09,00 DINAMO – ISTRA
10.15 S. AUSTRIJE – RUDEŠ 10,15 S. ŠVIC-ŠVED – HRV. DRAGOVOLJAC
- KOLO 26.04.2019 PETAK 2. KOLO 26.04.2019 PETAL
16,15 RIJEKA – RUDEŠ 16,15 DINAMO – HRV. DRAGOVOLJAC
17,30 S. AUSTRIJA- SL. BELUPO 17,30 S. ŠVIC- ŠVED – ISTRA
3.KOLO 27.04.2019 SUBOTA 3. KOLO 27.04.2019 SUBOTA
09,00 RIJEKA – S. AUSTRIJA 09,00 ISTRA – HRV. DRAGOVOLJAC
10,15 SL. BELUPO – RUDEŠ 10,15 DINAMO – S. ŠVICARSKA ŠVEDSKA
ZAVRŠNICA NATJECANJA
27.04.2019 SUBOTA 16.15 STADION B. NASELJE
PRVA POLUFINALNA UTAKMICA (A1 – B1)
27.04.2019 SUBOTA 17.30
DRUGA POLUFINALNA UTAKMICA (C1 – D1)
28.04.2019 NEDJELJA STADION B. NASELJE
09.00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO
10.30 UTAKMICA ZA 1. MJESTO
Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada.
https://www.facebook.com/Cro.Football.Switzerland/videos/2334138283529418/UzpfSTEwMDAxNTMyMDE5NjEyNDpWSzoxMjE1MjYxMDM1MzE5MzYw/
[/av_textblock]
[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-1nvsx2h’]
[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’Autor’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=” admin_preview_bg=” av_uid=’av-190k889′][/av_heading]
[av_textblock size=” font_color=” color=” admin_preview_bg=” av_uid=’av-ndr3t5′]
Ruža Studer
Više o autoru
[/av_textblock]
[/av_one_full]