Subota, 20 travnja 2024
spot_img

Drugi poraz Croatije Zürich u prvenstvu

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-1k5hl4f’]
[av_heading heading=’Drugi poraz Croatije Zürich u prvenstvu’ tag=’h3′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=” custom_font=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jzzibpr9′ admin_preview_bg=”][/av_heading]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=” src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-17rjx0v’]
[av_image src=’https://moja-domovina.net/wp-content/uploads/2019/08/DSC_1075_3_momcad_aktivnih_2019.jpg’ attachment=’24464′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=’lightbox’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-jzzicerc’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’5px’ margin_sync=’true’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=” src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-u5qln3′]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jzzikihz’ admin_preview_bg=”]
U drugoj prvenstvenoj utakmici NK Croatia ZH izgubila je protiv FC Republike Srpske rezultatom 2:3 (1:1).

NK Croatia ušla je u utakmicu samouvjereno i već u 23. minuti došlo je do vodstva pogotkom Luke Lapende. Protivnik se ipak nije predao i već u 29. minuti dolazi do izjednačenja i povratka na početak. Do kraja utakmice nisu se dogodile značajnije prilike i odlazi se na poluvrijeme izjednačenim rezultatom.

Na samom početku drugog poluvremena u 47. minuti protivnik uspjeva zatresti mrežu vratara Škare i dolazi do vodstva. Croatia se naravno nije predala i velikim pritiskom upjevaju u 62. minuti doći do izjednačenja, strijelac za Croatiju ponovno je Luka Lapenda.

U nastavku utakmice NK Croatia propušta nekoliko prilika za vodstvo, utakmica je izjednačena. Protivnik se nije predavao i u 71. minuti utakmice dolazi ponovno u vodstvo. U jednom napadu protivnika na loptu je istrčao vratar Croatije Škara kojeg protivnik udara đonom u nogu i on ozlijeđen napušta teren. Naknadno saznajemo da su vrataru Škari popucali ligamenti i nadamo se njegovom brzom oporavku.

Do kraja utakmice NK Croatia se nije predavala i pokušavalo se doći do preokreta utakmice, ali nažalost nije se uspjelo i neugodni protivnik upisao je pobjedu protiv Croatije.

U nedjelju 1. 9.2019. u 12 sati na igralištu Juchhof 1 NK Croatia je domaćin FC Affoltern a/A što neće biti nimalo laka utakmica. Ipak vjerujemo da će igrači Crotije dati sve od sebe da utakmicu riješe u svoju korist.

Sastav NK Croatia ZH: G. Škara, S. Laštro, I.Dukić, A.Prcela, N.Novak, D. Komin, M.Prskalo, K. Krstić ,A. Vukadin, D. Perković (C), L.Lapenda. Još su igrali : F. Dukić, M. Šestan, S. Blažanović, I. Knežević

Trener : S. Blažanović

Autor: Stjepan Špehar