27.9 C
Zagreb
20.4 C
Zürich
21.6 C
New York
9.2 C
Buenos Aires
26.5 C
Melbourne
Četvrtak, 20 lipnja 2024
spot_img

Raspored utakmica Europskog prvenstva 2024.

Europsko prvenstvo otvorit će 14. lipnja 2024. u Münchenu Njemačka i Škotska. Hrvatska se nalazi u grupi B i prvu utakmicu igra u Berlinu 15. lipnja protiv Španjolske.

Raspored svih utakmica:

Grupa A (Njemačka, Škotska, Mađarska, Švicarska)

1. kolo:
14. lipnja Njemačka – Škotska (21.00, München)
15. lipnja Mađarska – Švicarska (15.00, Köln)

2. kolo:
19. lipnja Njemačka – Mađarska (18.00, Stuttgart)
19. lipnja  Škotska – Švicarska (21.00, Köln)

3. kolo:
23. lipnja Švicarska – Njemačka (21.00, Frankfurt)
23. lipnja Škotska – Mađarska (21.00, Stuttgart)

Grupa B (Španjolska, Hrvatska, Italija, Albanija)

1. kolo:
15. lipnja Španjolska– Hrvatska (18.00, Berlin)
15. lipnja Italija – Albanija (21.00 Dortmund)

2. kolo:
19. lipnja Hrvatska – Albanija (15.00, Hamburg)
20. lipnja Španjolska – Italija (21.00, Gelsenkirchen)

3. kolo:
24. lipnja Hrvatska – Italija (21.00, Leipzig)
24. lipnja Albanija – Španjolska (21.00, Dusseldorf)

Grupa C (Engleska, Danska, Srbija, Slovenija)

1. kolo:
16. juni Slovenija – Danska (18.00, Stuttgart)
16. juni Srbija – Engleska (21.00, Gelsenkirchen)

2. kolo:
20. juni Slovenija – Srbija (15.00, München)
20. juni Danska – Engleska (18.00, Frankfurt)

3. kolo:
25. juni Engleska – Slovenija (21.00, Koln)
25. juni Danska – Srbija (21.00, München)

Grupa D (Nizozemska, Francuska, Poljska, Austrija)

1. kolo:
16. lipnja Poljska – Nizozemska (15.00, Hamburg)
17. lipnja Austrija – Francuska (21.00, Düsseldorf)

2. kolo:
21. lipnja Poljska – Austrija (18.00, Berlin)
21. lipnja Nizozemska – Francuska (21.00, Leipzig)

3. kolo:
25. lipnja Nizozemska – Austrija (18.00, Berlin)
25. lipnja Francuska – Poljska (18.00, Dortmund)

Grupa E (Ukrajina, Belgija, Slovačka, Rumunjska)

1. kolo:
17. lipnja Rumunjska – Ukrajina (15.00, München)
17. lipnja Belgija – Slovačka (18.00, Frankfurt)

2. kolo:
21. lipnja Slovačka -Ukrajina (15.00, Dusseldorf)
22. lipnja Belgija – Rumunjska (21.00, Köln)

3. kolo:
26. lipnja Slovačka – Rumunjska (18.00, Frankfurt)
26. lipnja Ukrajina – Belgija (18.00, Stuttgart)

Grupa F (Portugal, Turska, Češka, Gruzija)

1. kolo:
18. lipnja Turska – Gruzija (18.00, Dortmund)
18. lipnja Portugal – Češka (21.00, Leipzig)

2. kolo:
22. lipnja Gruzija – Češka (15.00, Hamburg)
22. lipnja Turska – Portugal (18.00, Dortmund

3. kolo:
26. lipnja Gruzija – Portugal (21.00, Gelsenkirchen)
26. lipnja Češka – Turska (21.00, Hamburg)

Foto: Screenshot UEFA

POVEZANI ČLANCI

Najnovije